Dom wolnostojący na granicy Świętochłowic i Chorzowa Hugoberg ul. Lipowa

Cena: 430 000 zł

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wolnostojącego, w doskonałej lokalizacji - na spokojnym i kameralnym osiedlu na granicy Chorzowa i Świętochłowic, na osiedlu Hugoberg przy ulicy Lipowej. Lokalizacja obfituje w tereny zielone oraz posiada pełną infrastrukturę.

W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny o powierzchni 113,55 m2 posadowiony na działce o powierzchni 512 m2, składający się z dwóch poziomów: parteru, na którym znajduje się przestronny i bardzo słoneczny pokój dzienny, kuchnia z oknem, komunikacja ( zejście do podpiwniczenia i do garażu), wiatrołap oraz w.c., oraz piętra na którym rozmieszczone są trzy oddzielne pokoje /sypialnie, komunikacja z wyjściem na balkon i łazienka z w. c . Dom podpiwniczony, w podpiwniczeniu niedawno odremontowany duży garaż z nową bramą wjazdową, oraz dwa inne pomieszczenia gospodarcze . Dodatkowo na terenie posesji usytuowany jest budynek niemieszkalny/garaż (wyremontowany) o powierzchni  19 m2. Ogrzewanie budynku na kocioł gazowy dwufunkcyjny ( w tej chwili brak  instalacji i ogrzewania).  Okna nowe PCV (z tym,  że do częściowej wymiany).  Stan techniczny budynku - do remontu - w całym budynku, całość ścian i podłóg przygotowana do położenia nowych tynków i wylewek.  Konieczność rozprowadzenia wszystkich instalacji na nowo. Na uwagę zasługuje duży ogród.

Dom bardzo słoneczny, w atrakcyjnym otoczeniu i powalający na ciekawą aranżacje przestrzeni.  W sąsiedztwie szkoła, przedszkole, tereny spacerowe i rekreacyjne, ścieżki rowerowe, basen, sklepy oraz pełna infrastruktura osiedlowa. Bardzo dobre połączenie do A4 i DTŚ. Cena do negocjacji. Zapraszam do oglądania.

Powierzchnia
512 m2
Powiat
Świętochłowice
Miejscowość
Świętochłowice
Kontakt email
biuro@tomasnieruchomosci.pl
Typ zabudowy
dom wielorodzinny
Województwo
śląskie
Państwo
Polska
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Gmina
Świętochłowice
Ulica
Lipowa
Rok budowy
1970
Okolica
bank/bankomat
autobus
centrum handlowe
uczelnia
sklep
Kontakt telefon
570 999 359
Kontakt osoba
Marzena Tomas
Kontakt numer licencji
20040
Kod pocztowy
41-600
Okna
plastikowe
Materiał
cegła
Liczba poziomów
jednopoziomowe
Garaż
garaż
Dzielnica
Hugoberg